Основні напрямки діяльності
нашої громадської організації
НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ
ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
ПО СТ. 309 Ч.1 ККУ

В 2016 році в Україні було засуджено 5069 осіб за зберігання невеликих кількостей заборонених речовин без мети збуту (ст. 309 ч.1). В той же час, за збут наркотиків була покарана лише 721 особа.
5 069
721
Ми вважаємо, що це несправедливо, бо поліція має шукати справжніх злочинців, а не збільшувати свої показники за рахунок вразливих кіл суспільства. Саме тому ми вирішили надавати безоплатну правову допомогу усім затриманим за ст. 309 ч.1 Кримінального кодексу України.
В результаті, протягом 2017 року ми надали безкоштовну юридичну допомогу 73 особам.
ОРГАНІЗАЦІЯ
«МАРШУ СВОБОДИ»

Ми є співорганізаторами щорічного «Маршу свободи» в Києві, який щоразу збирає велику кількість учасників.
Головною метою цієї громадської акції є наголошення на необхідності гуманізувати в Україні покарання за незначні злочини, пов’язані зі зберіганням незначної кількості канабісу. Звернули увагу Кабінету міністрів на проблемні питання щодо медичного канабісу.
СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНИМИ
ОРГАНАМИ

  1. Разом з Інститутом вивчення проблем злочинності ім. В. В. Сташиса ми розробили Порядок використання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у наукових та навчальних цілях, який подали на розгляд до Кабінету міністрів України;
  2. Члени нашої організації входять в робочу групу з питань перегляду кримінального статусу канабісу при МОЗ України разом з представниками поліції, СБУ та Верховного Суду України.
ОРГАНІЗАЦІЯ
КОНФЕРЕНЦІЙ

Ми організували Першу міжнародну медичну канабіс конференцію (IMCC), яка пройшла в Харкові 20 квітня 2018 року.
Нашими партнерами виступили Національний фармацевтичний університет (Харків) та Університет Медичних Наук Литви (Каунас), а в якості доповідачів в ній взяли участь провідні лікарі та фахівці з медичного використання канабісу: Саул Кейє (Ізраїль), Йокубас Зібуркус (США), Марек Бачанські (Польща), Людас Іванаускас (Литва) та Дмитро Ісаєв (Україна). Захід відвідало більше, ніж 500 учасників, серед яких лікарі, медичні пацієнти, науковці, активісти та представники МОЗ, МВС, провідних ЗМІ.