Чому ми це зробили?
В СВІТІ

Наслідком доведення наукою цілющих властивостей канабісу стало широке
впровадження його в офіційну медицину в багатьох країнах світу.
Тому сьогодні вже мало кого дивує, що канабісом лікують епілепсію (в тому числі і дитячу), хвороби Альцгеймера та Паркінсона, деякі види раку, застосовують його як ефективне знеболювальне тощо.
В УКРАЇНІ

Проте в Україні будь-яке застосування канабісу знаходиться під забороною. Більше того – наші вчені не можуть здійснювати навіть звичайні наукові дослідження цієї рослини.
Це при тому, що нагальна необхідність в ліках з канабісу для сучасної України стоїть дуже гостро. Зокрема, наразі в Україні нараховується близько 30 000 дітей хворих на епілепсію, а хворобою Альцгеймера страждає кожна десята людина похилого віку.
На жаль, доля хворих в Україні здебільшого знаходиться в заручниках у носіїв застарілих стереотипів. Однак, важливість застосування ефективних знеболювальних препаратів сьогодні навіть не потребує додаткового обговорення – це один з найочевидніших фактів, враховуючи велику кількість важкопоранених солдатів, які проходять лікування та реабілітацію. Так, за офіційними даними на квітень 2018 року в Україні нараховується 8489 учасників бойових дій, які зазнали каліцтва та поранень. Також щонайменше 554 вояка вчинили самогубство, причому значна частка з них – через психологічні травми. Медичний канабіс та фармацевтичні препарати на його основі допоможуть полегшити страждання наших захисників, але наразі держава нічого не робить для впровадження їх в українську медицину.
Тому питання дозволу лікування канабісом в Україні постійно актуалізується.
Виходячи з цього, ми вирішили створити громадську організацію
«Українська асоціація медичного канабісу».