Наші завдання і цілі
ПРОСВІТНИЦЬКА
ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРЕД ЛІКАРІВ
ТА МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Сучасна медична наука стрімко розвивається, але, на жаль, українська медицина зазвичай залишається осторонь цього процесу. Особливо це стосується медичного застосування канабісу: чимало українських лікарів не знають про його цілющі властивості чи мають якісь упередження до цієї рослини.
Ми впевнені, що проект закону, який дозволить використання канабісу в медицині, що він наразі перебуває на розгляді Верховної Ради, невдовзі буде прийнятий.
Головною перешкодою швидкого впровадження канабісу в українську медичну практику може стати брак знань лікарів щодо застосування цієї рослини для лікування пацієнтів. Лікарі, які будуть безпосередньо контактувати з хворими і виписувати їм ліки, мають володіти всією необхідною інформацією, яка дозволить їм швидко надавати пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу.
Тому, одне з головних завдань нашої організації – це навчання і підготовка медичного персоналу українських лікарень. Ми прагнемо, аби наші лікарі знали про світову практику в застосуванні медичного канабісу і могли запровадити цей досвід в Україні, збагативши його власними дослідженнями.

Для цього ми робимо наступне:

 • Привозимо в Україну лікарів з різних країн світу, які діляться з нами своїм медичним досвідом;
 • Організовуємо в Україні міжнародні науково-практичні конференції за участі фахівців з різних країн світу.
Ми віримо, що українська медицина стане фаховою, компетентною і професійною, аби надавати найкращу медичну допомогу українцям!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ
ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Часто трапляється, що хворі люди, які дуже страждають від болю, намагаються бодай якось полегшити свої страждання, тому вони вживають препарати на основі канабісу.
Однак, проблемою українського законодавства є те, що такі ліки сьогодні є поза законом, а отже – їх придбання, зберігання і вживання трактується як кримінальний злочин.
Всю Україну схвилювала історія популярної телеведучої Яніни Соколової, яка зізналася, що підчас боротьби з раком вона була змушена їздити за кордон, аби там купити потрібні їй ліки, таємно провезти їх в Україну і тут вживати, полегшуючи часті больові приступи. І мало хто задумується, що згідно з нормами українського законодавства ці дії трактуються як злочин та мають відповідні наслідки.
Інші випадки, це коли лікарі, які бачать, як їх пацієнт бореться з важкою недугою, таємно радять пацієнту препарати з канабісу, що вони можуть йому допомогти. Але такі поради за українським законодавством також тягнуть за собою кримінальну відповідальність.
Наша організація не збирається миритися зі становищем, коли люди, які борються з хворобою за своє життя, виглядають злочинцями в очах правоохоронної системи.
Тому ми надаємо безкоштовну юридичну допомогу особам, проти яких висувають обвинувачення у вживанні чи зберіганні наркотичних засобів, якщо вони є:
 • Пацієнтами, які вживали ці ліки заради полегшення свого стану;
 • Лікарями, які порадили такі ліки своїм пацієнтам, маючи для того підстави.
Ми готові відстоювати ваше право боротися з хворобою за своє життя, навіть якщо проти вас виступає закон!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ
ЛОБІЮВАННЯ МЕДИЧНОГО
КАНАБІСУ

Наша організація займається не тільки просвітницькою діяльністю серед лікарів і громадськості.
Ми взяли на себе відповідальність домогтися законодавчих змін в нашій країні і отримати офіційний дозвіл на використання канабісу в українській медицині. Задля ефективної роботи ми налагодили міцні контакти з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством внутрішніх справ, різноманітними державними і приватними медичними установами, з державними і громадськими організаціями.

Активно працюючи, наші фахівці вже зробили наступне:

 • Подали електронну петицію до Верховної Ради України з вимогою декриміналізувати медичне застосування канабісу, яка швидко набрала потрібні для її розгляду 25 000 голосів;
 • Підготували різноманітну документацію необхідну для розробки відповідного закону;
 • Підготували і передали наші вимоги і пропозиції до Кабінету міністрів України;
 • Прийняли активну участь у розробці Законопроекту, який має декриміналізувати медичне застосування канабісу в Україні. Цей законопроект наразі розглядається у Верховній Раді.
Участь у створенні законопроекту і подання його на розгляд став на сьогодні вагомим кроком до отримання дозволу українським медикам застосовувати канабіс для лікування пацієнтів.
Ми віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям в Україні нарешті переможе здоровий глузд, відбудуться зміни в законодавчій базі, і наші хворі будуть отримувати дієві та безпечні ліки з канабісу.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ
ПРОСВІТА ТА ДОПОМОГА
ВЕТЕРАНАМ ЗСУ

Одним з найголовніших наших завдань ми вважаємо донесення правдивої інформації про канабіс та його цілющі властивості.
На жаль, в нашому суспільстві досі панує хибний радянський стереотип, що канабіс – це шкідливий наркотик, який треба заборонити. Переважна більшість українців не знає про цілющі властивості канабісу, що це – потужні ліки, які допомагають при багатьох серйозних хворобах, і що канабіс вже активно застосовують в медицині та фармакології в багатьох країнах світу. І Україна наразі є тимчасовим виключенням з цього процесу, частково через необізнаність населення в цьому питанні.
Тому просвітницька діяльність серед населення – це один з ключових факторів нашої діяльності. Для цього ми:
 • влаштовуємо лекції і публічні дискусії, на які запрошуємо представників громадськості та фахових лікарів;
 • активно працюємо з засобами масової інформації;
 • запрошуємо звичайних громадян на наші науково-практичні конференції;
 • організовуємо різноманітні заходи на кшталт щорічного «Маршу Свободи» в Києві, на яких доносимо свою позицію до уряду і суспільства.
Ми прагнемо, аби в нашому суспільстві вільно обговорювалися найскладніші питання. І ми віримо, що обраний нами шлях допоможе подолати негативне ставлення до канабісу серед українського населення. Наслідком буде отримання ефективної медичної допомоги тим, хто це потребує.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ
ПРОСВІТНИЦЬКА
ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРЕД
ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Одним з найголовніших наших завдань ми вважаємо донесення правдивої інформації про канабіс та його цілющі властивості.
На жаль в нашому суспільстві досі панує хибний радянський стереотип, що канабіс – це шкідливий наркотик, який треба заборонити. Переважна більшість українців не знає про цілющі властивості канабісу, що це – потужні ліки, які допомагають при багатьох серйозних хворобах, і що коноплі вже активно застосовують в медицині та фармакології в багатьох країнах світу. І Україна наразі є тимчасовим виключенням з цього процесу, частково через необізнаність населення в цьому питанні.
Тому просвітницька діяльність серед населення – це один з ключових факторів нашої діяльності. Для цього ми:
 • Влаштовуємо лекції і публічні дискусії, на які запрошуємо представників громадськості та фахових лікарів;
 • Активно працюємо з засобами масової інформації;
 • Запрошуємо звичайних громадян на наші науково-практичні конференції;
 • Організовуємо різноманітні заходи, на кшталт, щорічного «Маршу Свободи» в Києві, на яких доносимо свою позицію до уряду і суспільства.
Ми прагнемо, щоб в нашому суспільстві вільно обговорювалися найскладніші питання. І ми віримо, що обраний нами шлях допоможе подолати негативне ставлення до канабісу в українського населення. Наслідком буде отримання ефективної медичної допомоги тим, хто це потребує.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ В ЦЬОМУ НАПРЯМКУ
ПРИЄДНАТИСЯ ДО
ОРГАНІЗАЦІЇ

Щомісячний членський внесок 200 грн.