Яка різниця між легалізацією марихуани та декриміналізацією?

Яка різниця між легалізацією марихуани та декриміналізацією?
Яка різниця між легалізацією марихуани та декриміналізацією?

Додано 2020-03-24 / 212 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Питання реформи марихуани не одномірне, не найменше. На додаток до різних основних питань, окрім того, щоб зробити його законним, страх та скептицизм призвели до різноманітних способів управління цією рослиною в США.
Деякі юрисдикції легалізували для використання в лікарських засобах, а інші розв'язали листок таким чином, що дозволяє дорослим 21 і старше брати участь. Інші держави замість цього просто декриміналізували її.
Але якщо в цей день і століття існує одна плутанина щодо методів реформи марихуани, з якою експериментує ця країна, саме в чому полягає різниця між легалізацією та декриміналізацією. А який краще у грандіозній схемі довголіття та охорони здоров'я та безпеки населення.
По-перше, відмінності між двома методами.
Коли держава легалізує марихуану, те, що вона насправді робить, - це усунення законів, пов'язаних із володінням каннабісом та його особистим вживанням. Це означає, що люди (як правило, дорослі 21 та старші) більше не можуть бути покарані округом, містом чи державою за більшість злочинів, пов'язаних з марихуаною.
Ці закони часто встановлюються з обмеженнями володіння, дозволяючи дорослим особам утримувати до унції каннабісу (іноді і двох), не потрапляючи в халепу. У багатьох випадках ці закони також дозволяють дорослим займатися домашнім вирощуванням. Залежно від штату, правила по суті дають дорослим свободу вирощувати певну кількість рослин у своєму будинку (або поза садом) для особистого використання.
Легалізація також надає державному уряду повноваження встановлювати оподатковуваний і регульований ринок, дозволяючи споживачам купувати продукцію коноплі з роздрібної торгівлі. Зазвичай держава надає місцевим муніципалітетам свободу вирішувати, хочуть вони обслуговувати магазини чи ні. Подумайте лише про легалізацію марихуани з точки зору того, як працює торгівля алкоголем. Booze є повністю законним, і дорослі 21 і старші можуть придбати його в магазинах алкогольних напоїв та інших ліцензованих торгових мереж. Але в деяких регіонах країни є ще деякі «сухі» повіти. Марихуана нічим не відрізняється.
Державна та місцева юрисдикція також користується моделлю легалізації, оскільки всі вони збирають податкові надходження, відведені для будівництва доріг, шкіл та боротьби з наркоманією. Поки що цей шлях пройшов 11 держав.
Декриміналізація, однак, є іншим звіром.
Ці закони в основному дозволяють злочинцям марихуани низького рівня уникати в'язниці та кримінальних звинувачень. Правила є трохи менш обмежуючими, ніж у повномасштабному режимі заборони, і роздрібного ринку немає. Кожен, хто потрапив у місце, де діє декриміналізація, може розраховувати на отримання невеликого штрафу (як правило, від 50 до 200 доларів), і їм, можливо, доведеться подати заяву в суд. Це просто залежить від державної чи місцевої влади. Але поки задіяно дрібне володіння, ніколи не виникає ситуація, коли злочинцю доводиться турбуватися про те, щоб провести час у в'язниці, втратити свій транспортний засіб або мати справу з судимістью.
Однак перейдіть межу володіння, і це зовсім інша історія. Подумайте про декриміналізацію як на подібне до порушення ременів безпеки. Поки все ще проти закону їздити без ременів безпеки, але поліцейські не збираються надівати вас за це. Вони зроблять вам цитату, скажуть вам бути обережними і рухайтеся далі. Але не сподівайтесь зберегти свій канабіс. Поліція, як правило, захоплює його, навіть якщо це декриміналізовано. Зрештою, мати марихуану нелегально, це просто не кримінальне правопорушення. Кілька штатів та міст пішли цим шляхом, а не розробили цілком правову систему.
Тепер, що найкраще?
По суті, легалізація - це справді самий американський спосіб поводження з марихуаною. Це безпечно ставить його в руки споживачів марихуани та вибиває чорний ринок, це створює можливості для бізнесу, робочі місця та відновлює застійні економіки. Деякі найменувачі стурбовані тим, що він також створює на дітей неправильне враження про загальну безпеку наркотиків, і вони переживають, що це також може створити більше соціально-економічних проблем у дорозі.
Декриміналізація мала свою частку успіху - це зменшує арешти, пов'язані з марихуаною, - але це також зміцнює чорний ринок. Тож хоча більшість споживачів отримують користь від цих законів, вулиці стають ще більш прибутковими для отримання злочинних організацій. А це може посилити насильницьку злочинність. З іншого боку, в тюремній системі потрапляють лише наркодилери та насильницькі злочинці.
Ми вважаємо, що легалізація має найбільше значення при наполяганні на реформі марихуани, яка займається питаннями охорони здоров'я та безпеки населення. Посилення фінансових винагород, і важко стверджувати, що ця речовина не повинна піддаватися такому ж лікуванню, як інші легальні наркотики, такі як алкоголь та тютюн.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ