Як флавоноїди в каннабісі, шпинаті та інших рослинах впливають на COVID-19

Як флавоноїди в каннабісі, шпинаті та інших рослинах впливають на COVID-19
Як флавоноїди в каннабісі, шпинаті та інших рослинах впливають на COVID-19

Додано 2020-04-25 / 158 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Вірус COVID-19 виявив вразливість гуманітарних наук. Культури були похитнуті, і політикам довелося визнати свої кривди і бачити ситуацію як справжнього звіра, якого не можна легко приручити. Настав час людям просто діяти зі своїми щоденними звичками, але органи охорони здоров’я боязкі та обережні, пропонуючи будь-які поради. Отже, чи взагалі можливе, що флавоноїди в каннабісі , шпинаті та інших рослинах впливають на COVID-19?
Особистий простір, рослини та COVID-19
Крім життєво важливих фізичних заходів, те, як ми піклуємося про себе, накладає великий вплив. Буддистські ченці в М'янмі, одній з останніх країн, які повідомили про випадки COVID-19, використовують чорно -перцеві курячі, які містять каннабіноїди , як раніше повідомляв CLN . Чорний перець має переплетену фармакологію, що стосується ендо- канабіноїдної системи; чудовий актив для імунної функції. Однак, на відміну від певних рослинних компонентів, чорний перець не може безпосередньо захищати від коронавірусів.
Флавоноїди є природними компонентами багатьох різних рослин, включаючи конопель, часто позначаючи ефект гіркування. Як певні природні ботанічні компоненти, такі як ці флавоноїди, можуть впливати на COVID-19?
Розгадування структури вірусу
Незважаючи на те, що причини залишаються невизначеними, країни, які проводять експериментальні методи лікування, на сьогоднішній день приймають вражаюче низький рівень смертності. SARS-CoV2 містить складну генетичну структуру, яка частково використовує колосові, "S" і мембранні "М" білки для зв'язування з рецепторами людини. Деякі країни експериментують з ефективністю ВІЛ-препаратів, які інгібують сайт зв'язування М-білка, щоб лікувати COVID-19. Майте на увазі, що їх користь поставила під сумнів клінічне дослідження, опубліковане в журналі "New England Journal of Medicine". Незважаючи на те, що це дослідження мало загальну користь від застосування одного конкретного лікування, що застосовується, комбінації лопінавір-ритонавір, було відмічено, що їх випробування містило лише пацієнтів, які вже перебувають у важкому стані.
Якщо інгібітори М-протеази можуть допомогти здоровішим людям, то може бути ідеєю переглянути наші основні дієти, якщо ми хочемо домогтися трохи подібної користі на щоденній основі. Канабіс також може допомогти в цьому плані, поради, які суперечать багатьом попередженням, але те, як флавоноїди інгібують COVID-19, не привертало великої уваги.
Дослідження фінансується в рамках програми Таира професури в Індонезії, але не рецензуються відзначило , що Кемпферол, флавоноїди канабісу, шпинат та інші рослини, а суттєво впливає на COVID-19. Згідно з дослідженням, кілька флавоноїдів інгібують той же М-протеазу, що і лопінавір з майже однаковою спорідненістю.
Флавоноїди в канабісі та шпинаті COVID-19 зв'язуються з рецепторами людини
Kaempferol - каннабіс, шпинат, капуста, кріп, оливки.
Кверцетин - каннабіс, листя фенхелю, цибуля, кріп, орегано, перець чилі
Лютеолін-7-глюкозид - каннабіс, оливкова, морська зірка, перець чилі, цибуля-порей
Нарингенін - цитрусові
Різне - ягоди годжі, куркума, куркума, селера, зелений чай, імбир та часник
Гарячий імбирний чай з медом, після полоскання солоною водою, нібито є рятувальником для багатьох. Гінгерол і зингерол в імбирі або навіть алліцин у свіжому подрібненому часнику можуть блокувати сайт зв'язування М-протеази COVID-19, хоча і менше, ніж інші флавоноїди. Ключ до чаю, однак, - тепло, ворог багатьох різних вірусів. Знищити критичні флавоноїди можна, готуючи і навіть куріння , але не змішуючи їх з гарячою рідиною. Натомість це може принести велику користь у боротьбі з цим вірусом.
Їжа, яка містить флавоноїди, що інгібують М-протеазу, частково блокує зв'язування SARS-CoV2 з сайтом рецепторів людини (ангіотензинперетворюючий фермент, АПФ.) Просто вживання їжі зі шпинатом може допомогти вам запобігти цьому захворюванню, хоча жодним чином це не доповнить миття рук та соціальна ізоляція, оскільки це не захистить відверто людини від зараження. Більше того, правильна дієта може зменшити ризик зараження, але це не завадить людям переносити і поширювати вірус на інших, незважаючи на відсутність симптомів.
Інгібітори протеази також можуть діяти як протизапальні речовини, запобігаючи розпаду та перетравленню інших життєво важливих харчових білків. Вони завжди будуть важливою частиною наших дієт, але, як і все, їх потрібно вживати помірковано навіть у відчайдушні часи. Відбиваючи антиелементи, шпинат також завантажується залізом і натрієм, які можуть бути токсичними у надзвичайно великих кількостях.
Флавоноїди для імунної підтримки
Крім того, що безпосередньо блокує COVID-19, властивості лопінавіру продовжують розтягуватися по всій імунній системі. Глибші наслідки викликають сумнів у ефективності заміни цього фармацевтичного препарату лише флавоноїдами, що інгібують М-протеазу. Лопінавір послаблює специфічні фактори запалення, одночасно сприяючи інтерлейкінам. Це може допомогти зменшити цитокінову бурю, що настільки незначно знизить рівень смертності, а також збільшить час відновлення. Більше того, це допоможе регулювати здатність людського організму виробляти антитіла, які кодують та знищують вірусних зловмисників.
Можливо, не дивом, але натуральні харчові продукти можуть просто імітувати більш широкі імунні функції, полегшені лопінавіром. Кверцетін, флавоноїд, про який згадувалося раніше, має потенціал стати кандидатом шляхом активації спеціальних месенджерів PPAR.
Доклінічне попередження
Інші речовини каннабісу, шпинату та інших рослин можуть підтримувати імунні функції і навіть безпосередньо впливати на COVID-19. Незважаючи на ці обнадійливі відкриття в рамках наших звичайних дієт, лише точна доза будь-якої речовини фактично дозволить отримати аналогічну користь, як комбінована доза лопінавіру та ритонавіру. На жаль, жодна рослинна речовина в даний час не має передбачуваних наслідків, і жоден рослинний засіб або їжа не мають точної дози для будь-яких недуг, не кажучи вже про COVID-19.
Соціальна ізоляція та санітарія стануть інструментом, який виграє війну проти цього смертоносного збудника, поряд із геркулесовою кількістю тестування та спостереження. Однак ми не можемо ухилятися від здорового харчування, наповненого природними інгредієнтами, такими як специфічні флавоноїди, які, можливо, можуть запобігти поширенню та смертності цього смертельного коронавірусу. Вершиною цієї поради є просто корисна кількість здорової кількості певних основних продуктів в збалансованому харчуванні.
Необхідно повторити попередження заради споживання каннабісу, особливо куріння та випаровування, що може бути контрутуючим для запобігання вірусам. Флавоноїди не потрібно курити, щоб впливати на SARS-CoV2, і вони краще просочуються чаєм, незалежно від їх походження. Сирий канабіс та шпинат, соки разом, можуть містити флавоноїди, які інгібуватимуть COVID-19 набагато безпосередньо, ніж THC або CBD .
У класичному, підсумковому відголосі, наука, що стоїть за коронавірусом, все ще розгортається, і методи, що запобігають зараженню, знижують рівень смертності та збільшують шанс людини на виживання, все ще потребують додаткових досліджень, перш ніж офіційні рекомендації можуть бути надані.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ