Виявили нову користь вживання канабісу

Виявили нову користь вживання канабісу
Виявили нову користь вживання канабісу

Додано 2019-11-08 / 374 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Дослідники дійшли до висновку, що вживання канабісу допомагає людям з посттравматичним стресовим розладом. Ця рослина здатна зменшувати депресивні епізоди та "відсіювати" думки про самогубство.
Дослідники проаналізували дані більш ніж 24 000 жителів Канади, їх дослідження опубліковане у Journal of Psychofarmalogy.
Фахівці Британського центру Колумбії по вживанню речовин та Університету Британської Колумбії проаналізували дані жителів Канади, які зібрало Національне статистичне бюро під час опитування стану психічного здоров'я населення у 2012 році.
Аналіз показав, люди, які страждали на посттравматичний стресовий розлад та не вживали канабіс впродовж останнього року, значно частіше піддавались депресії та думкам про самогубство ніж ті, хто періодично вживав його.
Ті, хто не вживав канабіс, у 7, 2 раза частіше переживали депресивний епізод, і у 4,8 раза частіше думали про суїцид.
Майже кожна людина після важкої травми чи пережитого негативного досвіду відчуватиме стрес, проте більшість через деякий час приходить до тями.
Проте є відсоток людей, які й надалі страждають від страшних нав'язливих думок, не можуть нормально спати та жити щасливим життям. Такі люди можуть переживати цю травму знову і знову, навіть коли загрози вже давно немає, через що живуть у депресії та часто хочуть звести рахунки з життям.
Канада та США мають одні з найвищих показників ПТСР у світі. Дослідження 2016 року показало, що 9,2% людей у ​​Канаді та 7,2% людей у ​​США страждають від ПТСР впродовж усього свого життя.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ