У Вірджинії готується до запуску програма медичного канабісу

У Вірджинії готується до запуску програма медичного канабісу
У Вірджинії готується до запуску програма медичного канабісу

Додано 2020-08-17 / 30 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Обмежена комерційна медична програма канабісу Вірджинії виправдає скромні очікування, коли буде запущена – можливо, протягом кількох тижнів.
Але прихильники нового ринку медичних конопель покладають великі надії на високі темпи зростання і широкі можливості для бізнесу – завдяки можливому розгортанню продажів суцвіть в найближчий рік або два.
Наразі продукти обмежуються маслом канабісу, пігулками та льодяниками, а також картриджами для вейпів з разовими дозами ТГК до 10 мг.
Незважаючи на обмеження і прогнози, до 2024 року обсяг продажів складе близько 50 мільйонів доларів. Ліцензіати вважають Вірджинію перлиною, тому що:
Було видано всього п'ять вертикально інтегрованих ліцензій. Кожному оператору надали віртуальну монополію в одній з п'яти областей «медичного обслуговування». Одна ліцензія залишається вакантною після того, як MedMen Enterprises нещодавно відмовилася від ліцензії.
Закон, прийнятий в цьому році, дозволяє цим операторам відкрити додаткові п'ять допоміжних аптек – всього шість в зоні обслуговування.
Суцвіття канабісу можуть доповнити список допустимих продуктів вже в наступному році при законодавчих зборах і губернаторові від демократів.
Нещодавно законодавча група почала вивчати легалізацію рекреаційних конопель, але може пройти певний час, перш ніж законодавці дійсно серйозно займуться цим питанням.
РЕКОМЕНДОВАНІ СТАТТІ

ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ