Уряд штату Вірджинія Ральф Нортхем оголошує декриміналізацію каннабісу

Уряд штату Вірджинія Ральф Нортхем оголошує декриміналізацію каннабісу
Уряд штату Вірджинія Ральф Нортхем оголошує декриміналізацію каннабісу

Додано 2020-04-16 / 167 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
У понеділок, 13 квітня 2020 р., Губернатор штату Вірджинія Ральф Нортхем оголосив про підписання законопроекту про декриміналізацію марихуани в штаті Вірджинія. Зараз Вірджинія приєднується до 27 держав, які вжили таких дій (11 штатів плюс D.C. легалізували каннабіс, і 16, включаючи Вірджинію, декриміналізуючи).
Хоча законопроект (НВ 972) про декриміналізацію марихуани (у поєднанні з двома аналогічними законопроектами, що конфігурують юридичні визначення марихуани та обмеження на час, що відбувся) прийняв Вірджинійський будинок та сенат з підтримкою двопартійної партії у березні 2020 року, Нортхем зіткнувся з терміном минулих вихідних, щоб підписати їх в закон. У суботу, 11 квітня, Нортем підписав законопроект, а в неділю, 12 квітня, він зробив заяву державі, що з 1 липня володіння марихуаною вже не буде кримінальним злочином.
Законопроект про декриміналізацію, прийнятий до закону, містить раніші законопроекти, запропоновані законодавчим органом (HB 265, HB 301, HB 481) і ідентичний законопроекту про декриміналізацію SB 2
Основи
Закон набирає чинності з 1 липня 2020 року.
Штрафи за володіння до однієї унції не можуть перевищувати 50 доларів. Власність під цією сумою тепер буде розглядатися як цивільне, а не кримінальне покарання (наприклад, юридично в порядку правосуддя, подібного до поганого квитка на дорожній рух) - і час ув'язнення може не наставати відповідно до цього нового закону.
Володіти марихуаною нелегально, але зараз це цивільне правопорушення, а не кримінальне (порушення швидкості - це цивільне правопорушення; напад є кримінальним злочином).
Цей закон поширюється на володіння марихуаною до однієї унції.
Це не поширюється на володіння над однією унцією (це трактується як "намір розповсюджувати", а нові положення цивільного законодавства не застосовуються).
Продаж марихуани не є законним, ані декриміналізованим (володіння понад одну унцію).
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ