У Британії легалізували ліки на основі конопель

У Британії легалізували ліки на основі конопель
У Британії легалізували ліки на основі конопель

Додано 2019-12-25 / 272 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Лікарі зможуть призначити препарат "Эпидиолекс" з 6 січня
У Великій Британії люди, хворі на тяжку епілепсію, зможуть отримати доступ до ліків на основі канабісу з початку 2020 року.
Національна служба здоров'я заявила, що лікарі зможуть призначити препарат "епідіолекс" з 6 січня. Ліки будуть призначати дорослим і дітям старшим двох років.
Клінічні випробування показали, що пероральний розчин, що містить каннабидиол, може зменшити кількість нападів до 40% у деяких дітей.
Ліки будуть використовувати для лікування двох рідкісних, але важких форм дитячої епілепсії - синдрому Леннокса Гастаута і синдрому Дравета.
Зазначимо, що епідіолекс - перше ліки на основі канабіноїдів рослинного походження, затверджене Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.
Каннабидиол (CBD) - не психоактивна речовина, було виявлено в коноплі серед інших канабіноїдів. На відміну від тетрагідроканабінолу, каннабидиол не викликає ейфоричних ефектів.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ