Роз'яснення щодо контраргументів проти закону

Роз'яснення щодо контраргументів проти закону

Інформуємо про ситуацію із проектом Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя", який надасть можливість українським пацієнтам отримати доступ до ліків на основі канабісу.
У листопаді 2019 року текст законопроекту остаточно узгоджено з народними депутатами парламентської більшості та верифіковано юридичним відділом Верховної Ради України. Тобто, офіційно засвідчено, що пропоновані зміни до законів не суперечать Конституції та міжнародним зобов'язанням України.
У грудні 2019 року розпочався збір підписів депутатів, які підтримують реєстрацію законопроекту в Верховній Раді України. Втім, хто саме з Народних депутатів України буде реєструвати документ, ще вирішується.
Опрацювання аргументів "за" та "проти" триває також на рівні Кабінету міністрів України. Відбулись перемовини з представниками МВС України. На запитання, які виникали у силовиків до законопроекту, експертами ГО "Українська асоціація медичного канабісу" було надано вичерпні відповіді.
Як співавтори проекту закону про медичний канабіс, ми виступаємо за його невідкладну реєстрацію Верховною Радою ІХ скликання та готові захищати пропоновані зміни до законодавства на всіх рівнях фахового обговорення.
Закликаємо також готуватись до цієї дискусії всіх небайдужих. Якщо вам зустрічались аргументи противників законодавчого врегулювання канабісу для потреб медицини та науки, повідомте нам.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ