Роз'яснення щодо контраргументів проти закону

Роз'яснення щодо контраргументів проти закону

Додано 2020-01-27 / 260 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Інформуємо про ситуацію із проектом Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя", який надасть можливість українським пацієнтам отримати доступ до ліків на основі канабісу.
У листопаді 2019 року текст законопроекту остаточно узгоджено з народними депутатами парламентської більшості та верифіковано юридичним відділом Верховної Ради України. Тобто, офіційно засвідчено, що пропоновані зміни до законів не суперечать Конституції та міжнародним зобов'язанням України.
У грудні 2019 року розпочався збір підписів депутатів, які підтримують реєстрацію законопроекту в Верховній Раді України. Втім, хто саме з Народних депутатів України буде реєструвати документ, ще вирішується.
Опрацювання аргументів "за" та "проти" триває також на рівні Кабінету міністрів України. Відбулись перемовини з представниками МВС України. На запитання, які виникали у силовиків до законопроекту, експертами ГО "Українська асоціація медичного канабісу" було надано вичерпні відповіді.
Як співавтори проекту закону про медичний канабіс, ми виступаємо за його невідкладну реєстрацію Верховною Радою ІХ скликання та готові захищати пропоновані зміни до законодавства на всіх рівнях фахового обговорення.
Закликаємо також готуватись до цієї дискусії всіх небайдужих. Якщо вам зустрічались аргументи противників законодавчого врегулювання канабісу для потреб медицини та науки, повідомте нам.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ