Рішення про легалізацію медичного канабісу буде прийнято - нардеп

Рішення про легалізацію медичного канабісу буде прийнято - нардеп

Додано 2019-10-17 / 232 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
У Слузі народу підтримують легалізацію медичного канабісу, але не хочуть поспішати з цим питанням.
Верховна Рада прийме рішення про легалізацію медичного канабісу. Про це в четвер, 17 жовтня, сказав голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Вважаємо, що медичний канабіс має стати доступним в країні, але ми не хочемо поспішати з цим питанням... Не обіцяємо це зробити в турборежимі - ми будемо дуже ретельно вивчати, щоб, не дай бог, не зробити помилок. Не чекайте від нас швидкого вирішення, але рішення буде, і ця ініціатива точно не є поганою для країни", - сказав Радуцький.
Він нагадав, що на розгляді профільного комітету знаходяться кілька законопроектів про застосування медичного канабісу.
На думку лідера фракції Слуга народу Давида Арахамії, легалізація медичного канабісу є дуже хорошою ініціативою.
"Ми говоримо про медичне застосування з дуже високим контролем держави. Це треба зробити, тому що два мільйони осіб в Україні щодня потерпають від болю", - сказав Арахамія.
Як повідомлялося, нова голова МОЗ Зоряна Скалецька вважає, що українці повинні мати доступ до медичного каннабісу, і заявила, що працюватиме в цьому напрямку.
Як показують соцопитування, легалізацію медичної марихуани підтримують більше 50% українців.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ