Продажі рекреаційних конопель в США перевершують продажі медичного канабісу

Продажі рекреаційних конопель в США перевершують продажі медичного канабісу
Продажі рекреаційних конопель в США перевершують продажі медичного канабісу

Додано 2020-08-26 / 31 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Наразі 37 штатів США врегулювали медичний канабіс, 12 – рекреаційний. Тим не менш, продажі рекреаційних канабіс-продуктів для дорослих за прогнозом перевищать 10 мільярдів доларів у 2020-му, в той час як продажі медичних канабіс-товарів принесуть близько 6–7 мільярдів.
Цей розрив продовжує рости: у 2019-му медичний канабіс приніс 4-4,9 мільярдів доларів, рекреаційний – 6,6-8,1 мільярди. Основна причина – ускладнення доступу. Так, якщо мова про медичне використання, пацієнт має підтвердити захворювання у лікаря, потім отримати офіційну рекомендацію, яку не кожен лікар має право надати. Рекреаційні ж коноплі може придбати будь-яка доросла людина віком від 21 року.
В листопаді п'ять штатів голосуватимуть щодо легалізації канабісу:
Аризона щодо рекреаційних конопель
Міссісіпі – про медичне використання.
Монтана – рекреаційне.
Нью-Джерсі – рекреаційне.
Південна Дакота – дві норми, медичне і рекреаційне використання.
Затамували подих!
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ