Перший медичний центр канабісу в Ізраїлі відкриється в листопаді

Перший медичний центр канабісу в Ізраїлі відкриється в листопаді

Додано 2020-08-05 / 31 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Ізраїльська компанія з виробництва медичного канабісу CANTEK оголосила, що відкриє перший в країні центр медичного канабісу в Тель-Авіві в листопаді цього року, в якому буде розміщений проєкт з консультування «Древо пізнання», а також аптека і клуб канабісу.
З моменту отримання контролю над «CannabiSandak» Шломі Сандаков і «Green Medical Services» Ілана Гіла, «Древо пізнання» CANTEK стало найбільшим в Ізраїлі медичним консультаційним центром з канабісу.
Сандак і Гіл – два найвідоміших ізраїльських активіста в області медичного канабісу, тепер керують центром, допомагаючи пацієнтам пройти тривалий бюрократичний процес отримання медичної ліцензії на канабіс за ціною 1200 шекелів. У центрі працюють лікарі, які спеціалізуються на психіатрії, ортопедії, гастроентерології та кардіоторакальної хірургії, щоб допомогти пацієнтам, що страждають від ПТСР, аутизму, хвороби Крона, хронічних болів і раку.
В новому центрі також буде конопляна аптека з продуктами різних брендів і клуб, де пацієнти можуть обговорити і порівняти методи лікування, послухати лекції про медичний канабіс.
У понеділок «Джерузалем пост» поговорили з представниками CANTEK в їхньому офісі в Тель-Авіві, який в даний час служить офісом управління.
«Кімната, в якій ми зараз сидимо, стане сейфом центру. Приблизно через три місяці ця кімната буде заповнена більш ніж 200 кілограмами конопель ». Про це кореспонденту «Джерузалем пост» заявив віце-президент CANTEK з розвитку бізнесу Орен Долфін. Долфін сказав, що, хоча в більшості аптек є сейфи, що вміщають до 15 кг канабісу, їх збільшена версія зможе забезпечити стабільне і надійне постачання.
Когда его спросили о причине необходимости упорядочения процесса медицинских консультаций специально для каннабиса, Долфин сказал: «Регулирование всегда является самым большим препятствием. У нас есть система, которая направляет [пациентов], сообщая им, что делать и как обращаться к правительству, чтобы получить лицензию. У нас около 90% успеха ».
«Лекарственную коноплю часто рассматривают как последнее средство. Многие люди должны сначала попробовать все классические методы лечения в медицинской системе, прежде чем им назначат каннабис, включая опасные и вызывающие привыкание опиаты », - добавил Долфин. «10% израильтян имеют диагноз ПТСР. 17% населения страдают от хронической боли. Это до 27% населения, которое может претендовать на получение лицензии », - заявил вице-президент CANTEK Дэвид Шизель .
CANTEK была основана в 2016 году Шмуэлем Капуано, компанией Netsah Israel и Даниэлем Махлуфом в городе Бейт-Шемеш, где проживает большинство харедов.
В ноябре прошлого года компания подписала соглашение с ритейлером каннабиса «Вместе», который согласился предоставить CANTEK продукты каннабиса на сумму почти 200 миллионов шекелей в течение следующих пяти лет, а эксперты CANTEK наблюдали за ростом операций для обеспечения качества.
Капуано, который является председателем компании, по иронии судьбы испытал свой первый опыт использования медицинской каннабиса только после того, как основал свою собственную компанию по производству медицинской каннабиса из-за хронической боли, вызванной вывихом диска в нижней части спины.
«Я понял, что боль, которую я испытывал, была результатом подавленных эмоций. Я думал об этом как о лекарстве, но когда я действительно испытал это, я понял, что это больше, чем просто лекарство, и на самом деле работает в человеке, помогая им также исцелить эмоционально », - сказал Капуано Post.
Капуано сказал, что, несмотря на роль CANTEK в качестве продавца медицинской каннабиса, цель самого консультационного центра не в прибыли, а в образовании и исследованиях медицинской каннабиса.
«У нас есть очень опытные, знающие люди, но мы можем еще многому научиться. В процессе предложения этих услуг мы можем получить больше знаний и поделиться этими знаниями с другими », - сказал Капуано.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ