Парламент Франції ухвалив закон про легалізацію марихуани

Парламент Франції ухвалив закон про легалізацію марихуани
Парламент Франції ухвалив закон про легалізацію марихуани

Додано 2019-10-25 / 276 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Право використовувати марихуану отримають пацієнти, які страждають від невиліковних хвороб і ускладнень через хіміотерапію.
Нижня палата парламенту Франції ухвалила закон, який дозволяє використання марихуани в медичних цілях. Про це повідомляє France 24 у п'ятницю, 25 жовтня.
Зазначається, що тепер документ повинен схвалити Сенат і підписати президент.
Планується, що експеримент із застосування медичної марихуани почнеться у Франції вже в першій половині 2020 року. Право використовувати продукт отримають близько трьох тисяч пацієнтів, які страждають від невиліковних хвороб, епілепсії, спазматичного болю, судом, розсіяного склерозу, ускладнень через хіміотерапію.
Відповідно до закону, марихуану у Франції зможуть виписувати пацієнтові лікарі кількох лікарень. Спочатку марихуану можна буде отримати в аптеці тієї лікарні, яка виписала рецепт, а потім - в аптеці за місцем проживання. Препарат можна буде отримати у вигляді висушеного листя і шишок рослини, трав'яних чаїв й олій.
Як повідомлялося, в Україні легалізацію медичної марихуани підтримують більше половини громадян.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ