Навіщо МОЗ коли є МВС

Навіщо МОЗ коли є МВС
Навіщо МОЗ коли є МВС

Додано 2020-03-04 / 224 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
«Якщо МОЗ втручатиметься в роботу МВС, це ж буде абсурд? То чому у МВС Авакова вважають, що можуть втручатися в роботу МОЗ?» З такими питаннями прийшли сьогодні до Міністерства охорони здоров’я активісти руху за легалізацію медичного канабісу.
Вони вважають, що Міністерство відступило від прийнятої раніше прогресивної державної стратегії у сфері наркополітики, і під тиском силовиків Україна може повернутися до курсу на репресивні практики.
Питання обігу наркотичних засобів, зокрема ліків на основі канабісу, є питанням суспільного здоров’я, і МОН має зайняти чітку позицію щодо цього питання, переконані учасники та учасниці акції.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ