Лікар-онколог із Кропивницького звернувся до Президента України

Лікар-онколог із Кропивницького звернувся до Президента України
Лікар-онколог із Кропивницького звернувся до Президента України

Додано 2020-08-18 / 37 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Лікар-онколог із Кропивницького Андрій Гардашніков у своєму зверненні до президента України просто і зрозуміло пояснює, кому в Україні потрібні препарати медичного канабісу, як виглядатиме їхній законний обіг після зміни законодавства і чому це аж ніяк не матиме поганих наслідків, якими залякують президента і суспільство. Українська асоціація медичного канабісу з великою повагою поширює звернення пана Андрія і закликає всіх лікарів підтримати свого колегу через пост у соціальних мережах або відео-звернення.
"Основна проблема [з медичним канабісом] сьогодні – держава, політики, силовики не дають нам, лікарям, право лікувати хворих, яким потрібні ці препарати.
Канабіс не є такий небезпечний, як морфін. Але прирівняйте в правах канабіс і морфін. Щоб хоча б на бланку рецепту форми 3 згідно з наказами МОЗ України та постановами Кабінету міністрів, згідно з Законами України, ми отримали право лікувати наших пацієнтів [препаратами на основі канабісноїдів].
І я не думаю, що нашому суспільству треба щось пояснювати, бо воно "не готове" до права лікарів лікувати хворих..."
(с) Андрій Гардашніков. Онколог
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ