Іспанський канабіс схвалений для імпорту в Німеччину

Іспанський канабіс схвалений для імпорту в Німеччину
Іспанський канабіс схвалений для імпорту в Німеччину

Додано 2020-08-12 / 31 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів та державне агентство, яке контролює національну програму канабісу, схвалили імпорт іспанського медичного канабісу в Німеччину.
Про це повідомляє Cannabis Industry Journal. Одна з компаній на іспанській стороні рівняння – це Alcaliber (Linneo Health). Компанія фінансується з приватних джерел, динамічно розвивається, володіє однією з небагатьох ліцензій ЄС.
Це позитивний і прогнозований поворот подій, оскільки Німеччина починає інституціоналізувати свою програму канабісу на новому рівні. Цієї осені три виробника почнуть продавати вирощений всередині країни канабіс в Німеччині. Проте, тут існує явна потреба в динамічному імпортному ринку, і вона буде існувати ще довго.
Конопля, що вирощується всередині країни, за задумом, не призначалася для обслуговування всієї бази пацієнтів Німеччини. І Іспанія, поряд з Португалією, Грецією, Польщею, Східною Європою і, звичайно ж, Італією, є привабливим ринком для виробництва високоякісного канабісу на експорт (як мінімум) до Німеччини.
Хоча канадці як і раніше мають величезний вплив на європейський ринок, це може закінчиться скоро. Все частіше канабіс, вироблений в Канаді, блокується на кордоні з Німеччиною – зазвичай, у зв'язку з сертифікацією.
Це не нова проблема. Вона не дає спокою німецькому ринку з 2017 року і з початку обговорення вирощування в Німеччині. Але тепер це офіційно. Дешевший канабіс все частіше надходить на ринок Німеччини та інших європейських країн не з Канади чи Голландії.
Німеччина поставила високу планку, і це дуже впливає на ринок. Щоб зайти в країну, потрібно пройти перевірку не тільки у регулюючих органів, а й лікарів, страхових компаній. Ціна повинна бути привабливою, зниження ціни – це взагалі світова тенденція. Індустрія медичного канабісу все більше регулюється, і це чудово підходить для економічного розвитку, особливо для таких країн, як Іспанія – з гарною погодою, напівлегальним ринком соціальних клубів і, можливо, надмірною залежністю від індустрії туризму.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ