Гана легалізує каннабіс для лікарських та промислових цілей

Гана легалізує каннабіс для лікарських та промислових цілей
Гана легалізує каннабіс для лікарських та промислових цілей

Додано 2020-03-27 / 163 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
На минулому тижні парламент Гани легалізував каннабіс для промислових і лікарських цілей, продовжуючи тенденцію реформи марихуани на африканському континенті. З ухваленням законопроекту Комісії з контролю за наркотиками-2019 законотворці легалізували виробництво каннабісу з низьким вмістом ТГК, припиняючи повну легалізацію, як уточнив депутат Рас Мубарак у своїй заяві після прийняття законопроекту.
«Те, що ми затвердили, - це не рекреаційна марихуана. Люди важливо зрозуміти різницю. Як країна, ми повинні наслідувати науку та чисельність для блага нашої країни », - сказав Мубарак.
"Вирощувати або володіти каннабісом без ліцензії незаконно", - додав він. "А також вирощування каннабісу понад 0,3 відсотка THC (той, хто палить) залишається незаконним."
Він закликав громадськість поважати новий закон, зазначивши, що "існують реальні занепокоєння щодо зловживань" і що дозволятимуться лише непсихоактивні культивари каннабісу. Закони проти рекреаційного канабісу все ще будуть застосовуватися.
"Парламент не легалізував каннабіс для куріння", - сказав Мубарак. «Володіння каннабісом без законних повноважень залишається незаконним. Ми схвалили, що це інший штам каннабісу і сильно відрізняється від рекреаційного канабісу, який має більше 0,3 THC. Це не ліцензія на куріння ».
"І закон передбачає жорсткіше покарання для людей, які культивують чи володіють без законних повноважень", - додав він.
Ганжа в Гані
Відповідно до чинного законодавства Ганії, каннабіс є незаконною наркотичною речовиною. Ті, хто потрапив у зберігання або імпорт каннабісу, «за судимості, підлягають позбавленню волі на строк не менше 10 років».
Прийняття законопроекту перетворює Ганську комісію з контролю за наркотиками (NACOB) у комісію з розширеними повноваженнями. Він також уповноважує міністра внутрішніх справ за погодженням з іншими урядовими чиновниками, включаючи міністра охорони здоров'я, видавати ліцензії на виробництво каннабісу не більше 0,3% ТГК.
Законопроект надає Комісії з контролю за наркотиками повноваження контролювати та ліквідувати торгівлю забороненими наркотиками для забезпечення безпеки населення. Захід також передбачає, що зловживання наркотиками буде розглядатися як питання охорони здоров'я населення, а комісія надає послуги з реабілітації для тих, хто стає залежним.
Законопроект зараз направляється від парламенту до кабінету президента Нани Акуфо-Аддо, який повинен затвердити цей захід до того, як він стане законом. Гана приєднується до кількох африканських держав, які нещодавно ввели в життя реформи канабісу, включаючи Малаві, Південну Африку, Зімбабве, Лесото та Замбію.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ