Флорида врегулювала їстівні продукти з медичним канабісом

Флорида врегулювала їстівні продукти з медичним канабісом
Флорида врегулювала їстівні продукти з медичним канабісом

Додано 2020-08-31 / 22 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Повідомлення на сайті Міністерства охорони здоров'я опублікували у середу, 26 серпня. Флорида проголосувала за легалізацію медичного канабісу ще у 2016-му, і тільки у 2019-му дозволила курити. Правила щодо їстівних продуктів теж були готові давно, але бюрократичні процедури займають чимало часу!
Провідні канабіс-компанії Флориди роками готувалися до цього моменту. Вони мають величезні виробничі потужності по всій державі і найбільший обсяг виробництва в країні, адже тільки у Флориді обслуговують майже 400 000 пацієнтів. Відповідно до чинних правил всі компанії-виробники мають щороку отримувати дозвіл, який коштує до 650 доларів.
Серед базових правил – мінімізувати привабливість для дітей, не наслідувати відомі комерційні бренди, належно упаковати. Тобто яскравих кольорів і желейних медведиків не буде! Серед дозволених продуктів – пастила, кекси, конфети, порошки для напоїв.
Компанія з виробництва канабісу Trulieve, яка управляє десятками аптек по всьому штату, повідомила в ранковому прес-релізі в четвер, що підготувала кухню комерційного класу площею 10 000 квадратних футів на своєму виробничому підприємстві в Квінсі. Реліз також оголосив про нове партнерство зі спеціалізованими їстівними брендами Binske, Bhang, District Edibles і Love's Oven.
Райан Скотсон, співзасновник CannaMD – мережі лікарів з Флориди, які мають право прописувати пацієнтам медичний канабіс, – повідомив, що компанія вже видала перший у Флориді сертифікат на їстівну медичну марихуану. І додав, що вони «дуже раді, нарешті, цей спосіб доступний пацієнтам».
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ