Відкритий вебінар: медичний канабіс та коронавірус

Відкритий вебінар: медичний канабіс та коронавірус
Відкритий вебінар: медичний канабіс та коронавірус

Додано 2020-05-05 / 224 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Весь світ занурений у боротьбу з коронавірусом, інтернетом крокують міфи, фейки й панічні загуки. Ми отримали багато запитань щодо можливості застосування медичного канабису для лікування вірусу. Аби розвінчати міфи і дізнатися про свіже-наукове, запросили міжнародних експертів на онлайн-зустріч. 30 квітня своїми думками поділилися професори генетики Ольга і Ігор Ковальчуки (Канада), психофармоколог і нейропсихіатр Ілля Рєзнік (Ізраїль), нейрофізіолог Дмитро Ісаєв (Україна), анестезіолог Віталій Усенко (Україна).
Говорили про: ✔️медичний канабіс: міфи та реальність ✔️канабіноїди та вірусні інфекції ✔️канабіс в епоху пандемії Пропустили? Не страшно! Ділимося повним записом.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ