COVID-19 vs. Medical cannabis. Ігорь Ковальчук. Селекція нових гібридів конопель з медичними властивостями

COVID-19 vs. Medical cannabis. Ігорь Ковальчук. Селекція нових гібридів конопель з медичними властивостями
COVID-19 vs. Medical cannabis. Ігорь Ковальчук. Селекція нових гібридів конопель з медичними властивостями

Додано 2020-04-29 / 230 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Ігор Ковальчук – є професором, та головою науково-дослідної LABORATORII епігенетики Летбриджського університету (Летбридж, Альберта, Канада).
Має високу кваліфікацію у галузі біотехнології рослин, з акцентом на лікарські рослини, такі як коноплі та мак, селекції, епігенетики, епігеноміки, біоінформатики, генної інженерії та застосування секвенування нового покоління (NGS). Ігор Ковальчук у 1996 році в Івано-Франківській державній медичній академії (Івано-Франківськ, Україна) отримав кваліфікацію лікаря за спеціалізацією акушерство та гінекологія. У 1998 році отримав ступінь кандидата медичних наук за дослідження в області раку молочної залози.
З 2001 року доктор Ігор Ковальчук очолює власну дослідницьку групу, працюючи в різних областях генної інженерії та біотехнології. Він опублікував понад 150 рецензованих статей, численні тези понад 20 патентів, та декілька книг.
Ігор оснував свою першу компанію ТОВ «Plantbiosis Ltd.» у 2010 році - компанія - постачальник програм NGS та рослинної біотехнології.
Він приймав участь в роботах з селекції сорту лікарського мака тебаїна, за що отримав премію ASTech (The Alberta Science and Technology Leadership) за інновації в сільськогосподарських науках.
У 2015 році Ігором було розпочато дві компанії - InPlanta Biotechnology та Pathway Rx, які зосереджуються на персоналізованому підході до медичного канабісу та його розведенні. З цього часу за допомогою інноваційних методів біотехнології компанією InPlanta було створено сотні нових гібридів та нових сортів канабісу. InPlanta має ліцензію на розмноження то розведення конопель, та реєструє кілька нових сортів конопель.
Компанія Pathway Rx подала 5 патентів на використання каннабісу для лікування раку, запалень, шкірних захворювань та старіння шкіри та персоналізованого підходу до каннабісу.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ