Чи знижує марихуана наслідки антидепресантів?

Чи знижує марихуана наслідки антидепресантів?
Чи знижує марихуана наслідки антидепресантів?

Додано 2020-04-25 / 171 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Для понад 16 мільйонів американців, які страждають депресією, багато хто шукає альтернативних засобів, щоб полегшити їх симптоми і звернутися до марихуани. Марихуану досліджували на її вплив на настрій та депресію десятки разів.
У дослідженні 2017 року , представленому в Національній медичній бібліотеці США, було встановлено, що "лікування антидепресантами першого ряду пов'язане зі значними побічними ефектами, що призводить багатьох людей, які страждають нею, шукати альтернативних способів лікування". Дослідження, проведене Університетом Макмастера в Канаді, виявило, що люди, які мали значні побічні ефекти, часто зверталися до марихуани, щоб полегшити свою тривожність і депресію, посилаючись на те, що тривога входить в першу п'ятірку медичних симптомів, які лікує марихуана.
Ще одне дослідження 2017 року , спонсоване медичним центром «Дартмут-Хічкок», виявило, що у 13 пацієнтів, які страждали на шизофренію та приймали клозапін, вживання каннабісу було здійснено на відміну від медикаментів. Дослідження цитується:
«Вживання каннабісу зменшилось у пацієнтів, які отримували клозапін, порівняно з пацієнтами, які отримували інші антипсихотичні засоби (АБО 2,8; 95% ІС 0,97–7,9). Порівняно з відсутністю ліків, експозиція клозапіну була пов'язана зі значно меншим споживанням каннабісу (АБО 7,1; 95% ДІ 2,3–22,3). Щодо лікування іншими антипсихотиками, вплив клозапіну було суттєво пов'язане ».
Мередіт Паттерсон (він же Медсестра Cannabis Brain Nurse ) поділилася з науками GB, що нові методи лікування депресії можуть включати каннабіс. Вона пояснила: «Нове дослідження, яке привернуло мою увагу, було опубліковане на початку цього року дослідниками Вашингтонського державного університету. Він виявив, що дорослі повідомили про значне зменшення депресивних симптомів лише за один пухир каннабісу, який був високим вмістом каннабідіолу (КБР) та низьким вмістом тетрагідроканабінолу (ТГК). " Дослідження, яке набрало понад 12 000 відповідей, було опубліковане в Журналі афективних розладів .
Керрі Каттлер, доцент клінічного факультету ВГУ та головний автор дослідження, заявила: "Існуючі дослідження впливу канабісу на депресію, тривожність і стрес дуже рідкісні і майже виключно проводилися з перорально введеними таблетками THC в лабораторії. . У нашому дослідженні є унікальним те, що ми дивилися на фактично вдиханий каннабіс пацієнтами з медичною марихуаною, які вживали його в комфорті власного будинку, а не в лабораторії ".
Національна служба охорони здоров'я (NHS) в Сполученому Королівстві йдеться в їх дослідженні , що «канабіс або марихуана може взаємодіяти з трициклічнимиантидепресантами (ТЦА), такі як амітриптилін, іміпрамін і dothiepin. І каннабіс, і ТКА можуть викликати аномально швидке серцебиття (тахікардію) гіпертонію. "
Хоча так багато досі невідомо про вплив марихуани на антидепресанти, ваша особиста відповідь може міститись у двох важливих відомостях: генетичний склад вашого організму та сила ваших лікарських доз та штам марихуани. Щоб найкраще зрозуміти реакцію вашого організму на антидепресанти та каннабіс, краще поговорити з вашою командою охорони здоров’я та аптекою, щоб зрозуміти фактори ризику та протоколи.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ