Чи реально використання підліткової марихуани призводить до збільшення безсоння серед дорослих?

Чи реально використання підліткової марихуани призводить до збільшення безсоння серед дорослих?
Чи реально використання підліткової марихуани призводить до збільшення безсоння серед дорослих?

Додано 2020-04-18 / 129 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Звичайно, назва дослідження є набагато точнішою, ніж заголовки ЗМІ - але зміст також не дуже "науковий". Це насправді дуже шокує те, що може перейти як наука в наші дні. Тим не менше - дослідження, по суті, намагалося подати заяву між «регулярним вживанням підлітка канабісом» та безсонням. Як ви могли здогадатися - вони знайшли цікаві дані, які дозволяють припустити, що, можливо, конопель випадково міг би відіграти певну роль, яка, можливо, зіграє при безсонні дорослих. Вони наводять купу даних, яка використовує невелику вибіркову групу і повинна застосовуватися до всього людства.
Однак - мені цікаво, чи враховували вони такі речі, як мобільні телефони, телевізори та інші екрани, більш високий стрес, швидша глобальна динаміка, глобальна перспектива та всі інші проблеми, що перекручують розум, які виникають у житті повсякденного чоловіка та жінки.
Тому що - я можу сказати вам, як курець каннабісу, який курив регулярно, як підліток, - я теж боровся з безсонням. Я курив каннабіс - і це трохи допомогло, але у мене все-таки виникли проблеми з безсонням. У мене сьогодні безсоння? Зовсім не - так що ж тоді змінилося?
Більшість випадків ви - Безсоння за вибором
Як людина, яка протягом багатьох років страждає від безсоння - і як людина, яка є завзятим курцем каннабісу - кореляція між безсонням та вживанням каннабісу на ранній стадії дуже слабка. Ні в якому разі не можна було б виключити безліч речей, які можуть призвести до безсоння від пиття кави до читання повідомлення на вашому мобільному телефоні за 1 годину до сну.
Не забуваймо про щоденні стреси життя, соціальну тривожність, стрес на роботі, сімейний стрес, їжу, яку ми їмо, недолік сну загалом та тисячі інших факторів.
Після багатьох років спроб того чи іншого методу - я, нарешті, можу сказати вам, що мені вдалося перемогти безсоння, а в 11 вечора - я розбиваюсь і сильно розбиваюся.
У чому секрет вилікування безсоння?
Якщо ви не в крайній меншості - якщо у вас є фізіологічна проблема, яка гальмує сон - спосіб спати краще - це прямий результат у зміні поведінкових моделей.
Після років спроб - один із найефективніших способів боротьби з безсонням - це прокидання рано. І так - зараз я прокидаюся щодня о 5:31 ранку. Мені знадобилося близько тижня, щоб влаштуватись у розпорядження, і я не збрехав би тобі - це було непросто.
Перший тиждень вимагав декількох енергетичних сплесків просто, щоб пробитися через день, проте до 2 тижня я влаштувався у розпорядження і почав втомитися близько 11 вечора - який був моїм цільовим часом для сну.
Однак були й інші поведінкові зміни, які я також здійснив, такі як:
Регулярні вправи - я займаюся йогою, оскільки вона фізична і допомагає боротися зі стресом і тривогою, і я можу це робити вдома
Краща дієта - я значно скоротив нездорову їжу, а також переконався в легкій їжі після 6 вечора
Регулярна медитація - jднією з найбільших проблем для мене було постійне мислення дурниць. Я б лежав неспаним ночами годинами, пробігаючи думки, і на мене це світало - у мене стільки думок спливає в голові - я ніколи не витрачаю часу на їх спорожнення. Snice Я почав медитувати - нічого, крім солодкого сну вночі.
Дихання - нарешті, глибоке дихання - це ще одна річ, яка допомогла мені заснути, зменшивши стрес і тривогу та оксигенізуючи кров.
Зовсім недавно - я відкрив для себе Йогу Нідру - це "нічна йога", якщо ми навіть можемо це так назвати. Це керована медитація, яку ви можете робити вночі - яка по суті рухає вашу усвідомлену свідомість до різних точок вашого тіла. Це дуже спокійно і розслабляє - чудово підходить для того, щоб ви потрапили прямо на край сну.
Ні каннабісу?
На сон - вже не! Я використовую канабіс для обслуговування цих днів - більшість моїх фізичних та емоційних проблем почали випаровуватися, коли я вирішив з ними вирішити все головою. Звичайно, я все ще іноді зазнаю безсоння, якщо занадто напружений або нехтую собою, але зараз це вже не бачу як проблему.
Я бачу це як можливість дізнатися, що мене турбує, і мати справу з цим. Виявляється - безсоння - це спосіб вашого тіла сказати вам: "ТОЙ ДИПШИТ - ВАМ БУДЕ ВЗАЄМОСЯ З НЕКОМОЮ ВНУТРІШНІЙ БАЙН!" На це мені знадобилося 10 років.
Канабіс - це ліки, яке допомагає моєму організму вирішувати проблеми, з якими щодня стикаюся. Зараз я регулярно беру настоянку (що я роблю сама) - курю, а також маю їстівні продукти для лікування болю та для отримання трохи «каменя», коли мені це подобається.
РЕКОМЕНДОВАНІ СТАТТІ

ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ