Чи працює марихуана краще снодійних при безсонні?

Чи працює марихуана краще снодійних при безсонні?
Чи працює марихуана краще снодійних при безсонні?

Додано 2020-03-23 / 242 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Запитайте будь-якого постачальника КБР або ТГК, і одним з головних рефералів щодо їх продукту є порушення сну. Відомо, що це природний засіб для сну, канабіс та олія КБР, як було доведено, допомагають при безсонні та покращують сон.
Ось п’ять речей, які можна зрозуміти про вплив канабісу на поліпшення сну:
1) Можливо, краще вибрати бонги над пляшкою. Насправді, в той час, як випікання доведено скорочувати сон та зменшувати показники REM уві сні, каннабіс має як алкогольні, так і релаксантні властивості, які можуть приносити солодші мрії та легше пробудження.
2) Тривале вживання каннабісу може зменшити наслідки наркотиків, а відміна може спричинити не тільки безсоння, але й відскок ефекту REM, що тимчасово спричиняє більш яскраві та часті сни.
3) Канабіс може допомогти полегшити стрес, що, в свою чергу, може покращити сон), зменшити кількість разів, коли ви прокидаєтесь посеред ночі, і скоротить кількість часу, яке вам потрібно відсипати.
4) На відміну від багатьох засобів для сну (таких як Амбієн і Лунеста), марихуана безпечна для тривалого вживання. І навіть при довгостроковому використанні марихуана все ще значно рідше формує звичку.
5) Цікаво, що каннабіс може мати важливий вплив на тих, хто страждає на ПТСР. За даними «Сонного лікаря», THC зменшує сновидіння, і людина може відчувати менше сновидіння, коли регулярно вживає конопель, допомагаючи тим, хто має насильницькі або тривожні сни, спати міцніше.
Кожен пацієнт реагує по-різному, саме тому деякі вважають, що засоби, що відпускаються за рецептом, в кінцевому рахунку працюють краще, ніж марихуана. Але якщо ви зараз не отримуєте лікування безсоння або якщо ваше поточне лікування не працює для вас, ви можете спробувати спробувати каннабіс.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ