Чи може каннабіс мати атрибути пробіотиків?

Чи може каннабіс мати атрибути пробіотиків?
Чи може каннабіс мати атрибути пробіотиків?

Додано 2020-04-18 / 165 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Чи помітили ви, коли сьогодні заходите в магазин, що у відділі свіжих продуктів ви знайдете багато продуктів, пов’язаних зі здоров’ям кишечника? Що спільного мають соління, гребінка, квашена капуста, йогурт та кімчі? Всі вони, як відомо, є пробіотичною їжею. Це їжа, яка містить живі та активні бактеріальні культури, які корисні для вас та допомагають підтримувати здорову імунну та травну систему.
Пробіотики - це ферментовані продукти, або свіжа їжа, прищеплені дріжджовими та лактобактеріальними бактеріями, які розщеплюють вуглеводи в системі та перетворюють її на газ та кислоту. Тонкий аромат у ферментованих продуктах викликається кислотою, а газ виділяє бульбашки у ферментованих напоях.
Чому фокус на ферментованих продуктах як на пробіотиках?
Живі бактерії в заквашеній їжі заселяють кишечник і кишечник і численними шляхами. Це також прискорює використання споживаних поживних речовин, таких як білки. Ваша імунна система настільки ж сильна, як баланс добрих та поганих бактерій у вашій кишці. Пробіотичні хороші бактерії допомагають підтримувати цей баланс. У кінцевому рахунку це призводить до сильної і здорової імунної системи. Це говорить, що всі згодні з тим, що пробіотики є хорошими, і коли харчовий продукт має пробіотики, зазначені на етикетці, це дає їм перевагу на ринку.
Наскільки надійні ці Пробіотики на полицях?
Більшість продуктів, що містять пробіотики, - це свіжа їжа. Ці види свіжих продуктів містять холодильник. Продукти, що містять пробіотики, такі як йогурт та кефір, мають коротку полицю і будь-яке тепло, що подається на неї, вбиває пробіотичні бактерії ще до їх вживання в їжу. Однак останнім часом все більше продуктів стає стійким до зберігання і дозволяють живим та активним пробіотикам бути більш стійкими, як раніше. Ці види продуктів включають жувальних ведмедів, сушені макарони та шоколадні батончики. У них є супер сильні пробіотичні бактерії, які можуть пережити початковий термічний процес виготовлення. Це дозволяє продукту ефективно отримувати достатню користь для здорової кишки. Бактерії, що беруть участь у цьому процесі, називаються коагулянтами Bacillus і затверджені FDA GRAS.
Як працює ендоканабіноїд зі здоров’ям кишечника?
У кишечнику людини величезне різноманіття суперконцентрованих мікроорганізмів. Ці мікроорганізми сприяють здоров’ю людини кількома способами. Він синтезує необхідні вітаміни, розширює енергію, заготовлену з їжі, і зміцнює кишковий бар'єр. Він також розвиває і регулює імунну систему.
Так, ендоканабіноїдна система також встановлює та підтримує здоров'я людини. Він має системний вплив на кілька систем і органів. Ендоканабіноїди та рецептори знаходяться по всьому тілу. Існують взаємодії між мікроорганізмами кишечника та ендоканабіноїдної системою. Однією рослиною, яка позитивно впливає як на ендоканабіноїдну систему, так і на кишки, є канабіс. Він має здатність мостити ендоканабіноїдну систему та мікробіом кишечника.
Вплив THC на баланс кишечника
Канабіс має протимікробні властивості та активність щодо цілого ряду мікроорганізмів. У людській кишці міститься 4 основних філи, а саме: тверді тканини, бактероїди, актинобактерії та протеобактерії. Високе співвідношення бактероїдів характерне для ожиріння. Дослідження показали, що THC має можливість відновити рівновагу в кишечнику. THC збільшує чисельність бактеріального виду Akkermansia muciniphila, який контролює зберігання жиру та метаболізм жирової тканини для полегшення схуднення.
Бактерія також покращує ендоканабіноїдний сигнал від кишечника до мозку та посилює кишковий бар'єр. Є достатньо доказів того, що каннабіс впливає на мікробіом у людини.
Більше способів канабіс допомагає поліпшити здоров'я кишечника
Ендоканабіноїдна система бере участь у регулюванні споживання їжі. Особливо він бере участь у споживанні жиру, моториці травлення, нудоті, кишкових запаленнях, проникності кишок, проліферації ракових клітин і складних взаємодіях з пробіотичними бактеріями кишечника. Фітоканабіноїди з канабісу допомагають відновити дисбаланс, що призводить до різного роду захворювань і розладів.
Коли кишечник людини нездоровий, це призводить до безлічі проблем. Канабіс є високоефективним у лікуванні шлунково-кишкових розладів та проблем. Він відмінно знімає біль у животі і особливо корисний для пацієнтів, які використовують опіоїдні ліки від болю в шлунку.
Канабіс також корисний тим, хто не може їсти достатньо через хворобу чи щось таке. На здоров’я кишок негативно впливає, якщо щодня приймати недостатньо їжі. Канабіс підвищує апетит і зменшує наслідки діареї та нудоти.
Метаболічні переваги канабіноїдів також корисні для лікування безалкогольних захворювань жирової печінки. Це сприяє зменшенню запалення і прискорення таких порушень, як запальні захворювання кишечника. THC і CBD підсилюють імунну відповідь там, де він взаємодіє з клітинами, які відіграють життєво важливу роль у здоровій кишці. Канабіс допомагає блокувати бактерії та інші сполуки, які викликають запалення в кишечнику.
Існує занижена змінна величина при виникненні як шлунково-кишкових, так і нейродегенеративних захворювань, пов'язаних з мікробіомом кишечника. Каннабіс може змінити мікробіом кишечника. Він має лікувальну та профілактичну дію на організм людини і ефективно допомагає збалансувати мікробіом кишечника.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ