63-я сесія Комісії ООН з наркотичних засобів у Відні

63-я сесія Комісії ООН з наркотичних засобів у Відні

Додано 2020-03-09 / 257 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Під час 63ої сесії Комісії ООН з наркотичних засобів у Відні керівник української делегації, перший заступник міністра охорони здоров'я Андрій Семиволос публічно озвучував погрози на адресу громаських організацій, які організували акцію проти бездіяльності МОЗ у сфері наркополітики.
Велта Пархоменко (Vielta Parkhomenko) розповіла про її спроби поспілкуватись з представниками влади, а саме, першим заступник міністра охорони здоров'я Андрієм Семиволосом. Вона ввічливо спробувала пояснити чиновнику, що громадськість незадоволена тим, як МОЗ саботує реалізацію державної політики щодо наркотиків, що в Україні з цього приводу активісти виходять на акцію. На що у відповідь від керівника української делегації прозвучали погрози, мовляв всі організації та активістів, які прийдуть на акцію під міністерство будуть перевіряти спецслужби, "ми передали інформацію правоохоронним органам".
Ми, учасники #МаршСвободи, як і Велта, хочемо жити у вільній державі, де можливо відкрито висловлювати свою незгоду з владою, особливо, коли наша незгода абсолютно логічна і обгрунтована.
Але, схоже, керівництво урядової делегації від України в Комісії ООН з наркотичних засобів не розуміє, що порушує не лише конституційні права громадян, а і Кримінальний кодекс України. А ще схоже, цій команді дуже імпонує російсько-білоруський стиль взаємодії з громадянським суспільством. Але ми, разом з вами, цього не допустимо. Будь-ласка, поширте це відео.
РЕКОМЕНДОВАНІ СТАТТІ

ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ