3 етикетні поради щодо споживання марихуани в епоху коронавірусу

3 етикетні поради щодо споживання марихуани в епоху коронавірусу
3 етикетні поради щодо споживання марихуани в епоху коронавірусу

Додано 2020-03-23 / 137 переглядів
Редакція стверджує, що ця стаття не є пропагандою жодних переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, в тому числі пропагандою використання в медичних цілях наркотичних засобів, психотропних речовин, нових потенційно небезпечних психоактивних речовин, нарковмісних рослин, що пригнічують волю людини або негативно впливають на її психічний або фізичний стан. Стаття має виключно художню і культурну цінність та призначена для використання в наукових або медичних цілях або в освітній діяльності.
Тепер, коли пандемія лежить на волі, важливо вжити додаткових заходів обережності, навіть якщо мова йде про зовнішні споріднені та безпечні заходи, наприклад, куріння марихуани.
Хоча вам взагалі не потрібно кидати палити, є кілька речей, на які слід звернути увагу, вживаючи каннабіс, займаючись соціальним дистанціюванням. Вживання марихуани вже давно асоціюється із спільнотою; бонги мали на меті поділитися.
У розмові з New York Post різні майданчики з маріхуаною та курці пояснили, що вони уникають обміну марихуаною та ретельнішого прибирання своїх девайсив, гарантуючи, що від вірусу чи бактерій не залишиться.
Перестаньте ділитися бонгами
Практикуючи соціальне дистанціювання, важливо уникати обміну бонгами або пов'язками з односельцями та іншими людьми, навіть коли вони можуть не проявляти симптомів, оскільки люди можуть протікати безсимптомно і все ще переносять вірус. Що стосується романтичних партнерів, то дуже важко запобігти поширенню захворювань або змінити спосіб поведінки у приватному порядку. У будь-якому випадку уникайте обміну бонгами між собою, якщо вам стає погано.
Уникайте куріння, коли хворієте
У боротьбі із застудою, грипом чи інфекцією гарячий дим лише роздратує ваші легені та посилить ваші симптоми та кашель. Хоча THC і CBD мають протизапальні та знеболюючі здібності, важливо враховувати спосіб споживання, а також спілкуватися з лікарем. Канабіс має комплексний вплив на нашу імунну систему, і пандемія може бути не найкращим часом для експерименту зі своїм здоров’ям.
Розгляньте споживання їстівних продуктів
Якщо ви здорові та дотримуєтесь соціальної дистанції, немає жодної причини, чому ви не повинні вивчати та випробовувати нові речі. Запобігайте виродженням, споживаючи невеликі дози, уникаючи ваших активізуючих механізмів та запиваючи великою кількістю води.
ПІДПИСАТИСЯ
НА НОВИНИ