Про організацію
МИ – ГРОМАДСЬКА
ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА
АСОЦІАЦІЯ МЕДИЧНОГО
КАНАБІСУ»

Ми боремося за поширення в Україні прогресивних, загальносвітових тенденцій в охороні здоров'я. Тому ми добиваємося державного дозволу на використання в Україні канабісу в медичних цілях.
Наукові дослідження, проведені в багатьох країнах світу, показують, що канабіс має великі цілющі властивості. Прямим наслідком цих дослідів стало широке впровадження канабісу в офіційну медицину в чималій кількості країн. Користь канабісу в лікуванні різних видів раку, склерозу, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера та інших тяжких захворювань неодноразово підтверджувалася і клінічно, і лабораторно. Фактично, це найкраще знеболювальне, яке не викликає звикання і не має побічних ефектів, а дає тільки істотне полегшення стану важкохворої людини.
Проте Україна опинилася осторонь від світових тенденцій, досі перебуваючи в полоні старих стереотипів. Бо в нашій країні під забороною не просто клінічне застосування, а навіть наукові дослідження канабісу.
НАША МЕТА – ЛЕГАЛІЗАЦІЯ
КАНАБІСУ В УКРАЇНСЬКІЙ
МЕДИЦИНІ!

Нагальна потреба в ліках з канабісу для сучасної України стоїть дуже гостро. Гірким фактом є те, що Україна займає одне з перших місць у Європі по темпам розповсюдження раку. Щорічно в Україні більше 160 тисяч людей дізнаються, що вони онкохворі і потребують негайного лікування. Кожного року в Україні від раку в страшних муках помирає близько 90 тисяч хворих.
Крім того, наразі в Україні нараховується близько 30 000 дітей хворих на епілепсію, а хворобою Альцгеймера страждає кожна десята людина похилого віку.
І особливої уваги заслуговую очевидна необхідність лікування та реабілітації важкопоранених солдатів української армії. Так, за офіційними даними на квітень 2018 року в Україні нараховується 8489 учасників бойових дій, які зазнали каліцтва та поранень. Також щонайменше 554 вояка вчинили самогубство, причому значна частка з них – через психологічні травми.
Все це переконливо свідчить, що важливість застосування ефективних препаратів з канабісу сьогодні навіть не потребує додаткового обговорення – це один з найочевидніших фактів. Медичний канабіс та фармацевтичні препарати на його основі допоможуть полегшити страждання важко хворих людей. В розвинутих країнах це вже давно доведено, і тому канабіс активно використовують суто в медичних цілях.
Проте, наразі держава нічого не робить для впровадження цих ефективних ліків в українську медицину. Тому хворі люди в Україні опинилися в заручниках у носіїв застарілих штампів. Однак, з огляду на велику кількість хворих, питання офіційного дозволу лікування канабісом в Україні постійно актуалізується. Зважаючи на це, ми вирішили створити громадську організацію «Українська Асоціація Медичного Канабісу», аби добитися легалізації та впровадження ліків з канабісу в українську медицину.
ПРИЄДНАТИСЯ ДО
ОРГАНІЗАЦІЇ

Щомісячний членський внесок 200 грн.